Moda

Supreme 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonu


1.Haftanın Release birlikte Supreme ’in İlkbahar Yaz 2021 Koleksiyonu sezonu başladı. Yepyeni Box Logo tasarımının teslim edilmesiyle büyük bir FW20 sezonunun kapanmasının ardından. Supreme SS21’de hızlı çıkış yapmayı karar verdi. 1. Hafta sürümü heyecanlı parçalarını içeriyor: KAWS ile ortak bir Box Logo benzeri kapüşonlu. Geçtiğimiz sezonlarda, markanın en çok beklenen ürünlerini ilk hafta içinde piyasaya sürmesi bizi şaşırttı. Kapüşonlara ve yeni tişörtler ve aksesuarlar da dahil olmak üzere 250’den fazla parça eşlik etti. KAWS işbirliğinin dışında. Supreme Spring Summer 2021 Week 1, bir Teenage Mutant Ninja Turtle Tişörtü, bir dizi markalı Alüminyum Zar dahil oldu.

Seriyi Sean Pablo ve Genesis Evans’ın oynadığı basit bir Lookbook ortaya çıkaran Referanslar. Her zamanki sanatsal esinlenmeler ve sportif yaklaşımlar ve terzilik ile geniş bir alana yayılıyor ve ardından markanın yerli New York’u olan dayanıklı iş kıyafetlerinden oluşan tasarımlar geliyor.

Supreme’in öne çıkan SS21 stilleri arasında cesur bir Vanson Deri Cordura Ceket ve Deri Yelek, Jamie Reid “IT’S ALL BOLLOCKS” College Ceketi. Notorious B.I.G. çocukken ve Swarovski Crystal S Logo Beanie. Diğer göze çarpan özellikler arasında büyük bir GORE-TEX Ceket ve Pantolon, Mitchell & Ness Saten Ceket. Basketbol Forması ve Şortunun yanı sıra, orijinal olarak Massive Attack’ın Mezzanine albüm kapağında kullanılan Nick Knight’ın fotoğrafı ile süslenmiş bir Futbol Forması.


Kazak / Sweatshirt

Supreme logo kanonunda ebediyen popüler bir grafik olan “S” logosu, neredeyse dünya çapında tanınan Box Logosu kadar marka için öz niteliğindedir. Bu sezon Supreme, “S” logosunu yepyeni bir stratosfere alarak 25. yıl dönümü Box Logosu uyguluyor ve Swarovski kristalleriyle süslenmiş olarak sunuluyor. Dürüst olmak gerekirse, neredeyse “S” logosu bir bütün olarak bu koleksiyonun ana motifi olarak duruyor – hem büyük hem de küçük şekillerde kullanılıyor. Supreme ayrıca eski kapüşonlu ve kapüşonlu tasarımlarından bazılarını yeni desenler ve karışık yazı tasarımlarıyla yeniden tasarladı. Eşlik eden ve çeşitli karışımı oluşturan teklifler, 90’lı ve 2000’li yılların referans anahtarlarından markanın yerel New York’una işaret ediyor.


Yeni Tişörtler

Markanın her sezon başında yeni tişörtler çıkarması bir gelenek haline geldi. Supreme ’in İlkbahar Yaz 2021 Koleksiyonu Hafta 1 düşüşü hayal kırıklığına uğratmadı. Supreme, SS21 Hafta 1’in bir parçası olarak 10 yeni tişört sundu ve öne çıkan parça, açık ara Su Tabancası Tişörtü oldu.

Her zaman olduğu gibi, New York sokak giyimi baskısı, sezon için kısa kollu ürünlerden oluşan temel bir seçkiyi bir araya getirdi. Serinin lideri, 90’ların orijinal filmlerinden “SUPREME” işaretli bir göz maskesi takan, Teenage Mutant Ninja Turtles’ın ikiz sai kullanan Raphael’i içeren bir tişört. Diğer önemli isimler arasında Joe Roberts ve Prodigy H.N.I.C. albüm T-Shirt. Supreme’in markanın çağrıştıran doğasını sürdüren laf kalabalığını ve grafik tasarım becerisini ifade eden sekiz diğer tees seçimi tamamlıyor.


Aksesuarlar

Kuşkusuz sete liderlik eden Kanadalı kişisel deniz taşıtları tedarikçisi Sea-Doo ile bir ekip oluşturdu. Bu da SPARK TRIXX jet ski üzerinde bir çıkartma deseni ile sonuçlandı. Göze çarpan diğer öğeler arasında siyah ve kırmızı Yashica MF-1 Yeniden Kullanılabilir Kamera, AKAI MPC Live II ve süslü orijinal Vitra Panton Classic Sandalye yer alıyor.

Bazı benzersiz aksesuarlar arasında, kırmızı ve beyazın klasik karışımı olan sızdırılmış Smeg Mini Buzdolabı, Royal Delft’ten elde boyanmış büyük plakalar seriyi tamamlıyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.