Sneaker

Sacai x Nike Vaporwaffle Royal/Sport Fuchsia Ön Bakış


Son ayların en popüler spor ayakkabılar arasında bulanan Nike x Sacai işbirliği. Yakında bizimle yeni bir silüet olacak gibi görünüyor. Yeni Sacai x Nike Vaporwaffle ‘nin bu yılın sonunda piyasa sürüleceği hakkında söylentiler var.

Ünlü Leak hesabı @solebyjc yarafindan İnstagram’da paylaşılan Sacai x Nike, kırmızı ve siyah detaylara sahip krem bir üste sahiptir. Paylaşılan resimlere aşağıda bulabilirsiniz.

Daha önce VaporPegasus olarak adlandırıyordu, ancak Sacai temsilcileri bu silüetin resmi Vaporwaffle olarak olduğunu doğruladı. Önceki işbirliklerinde olduğu gibi Double-Everything (her şey çift) yaklaşım ilke ilgisini üstüne cekiyor.

Sacai’nin Kurucusu Chitose Abe, değişik tarzı ile bilinir. Buna rağmen şimdiye kadar Nike ile yaptığı spor ayakkabılar en kısa sürede tükendi. En yeni siluet önceki tasarımlarla aynı tasarım ethosunu taşır. Ayakkabı, Swooshes, yaz ortası bağcıkları ve daha fazlasını istiflediğinde çok katmanlı bir görünüme sahiptir. OG Nike Cortez ile benzer bir renk yolunu kapsıyor, çünkü Sacai x Nike collab Nike’ın köklerine saygı göstermek istiyor. 

Sacai x Nike Vaporwaffle Game Royal / Sport Fuchsia hakkında yayın bilgileri henüz yayınlanmadı. O zamana kadar, spor ayakkabıya ilk bakışla gününüzü tatlandırıyoruz.

image via solebyjc

image via solebyjc


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın! 

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release Bilgileri ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak

Release Takvimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.