Sean Wotherspoon x adidas Originals SUPEREARTH

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

29.08.2020

Fiyat 999,00 ₺
Artikelnr.: FZ4724

Magaza Listesi

Sean Wotherspoon x atmos x ASICS GEL-LYTE III’ten sonra şimdi bizi bir adidas işbirliği bekliyor. Sean Wotherspoon x adidas Originals Superstar SUPEREARTH hayvansız ürünlerden oluşturulan ve en son sıfır atık üretim yöntemini kullanan Superstar’ın vegan bir yeniden inşasıdır. Bu, Nike’ın geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış yeni Space Hippie spor ayakkabılarının ışığında, adidas tarafından veya sneakerhead pistinde bırakılan ilk çevre dostu ayakkabı değil.

Wotherspoon, spor ayakkabının üst kısmındaki yıpranmış nakış çiçekleri ve mavi vegan deri göz desteği paneliyle parlak renkleri bir araya getiriyor. SUPEREARTH logosu ve topukta bir adidas Trefoil ile tamamlandı.

Sean Wotherspoon x adidas Originals Superstar SUPEREARTH 29 Ağustos’ta piyasaya sürülecek ve 999,00₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

Sean Wotherspoon x adidas SUPEREARTH ne zaman satın alabilirim?

Sean Wotherspoon x adidas Originals Superstar SUPEREARTH’in resmi çıkış tarihi 29 Ağustos 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Sean Wotherspoon x adidas Originals Superstar SUPEREARTH nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Adidas bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


 

 

End.
28.08.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SNEAKERSNSTUFF.
28.08.2020
Online In-App Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

Titolo
28.08.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

Naked CPH
28.08.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak