Nike Vaporwaffle sacai Villain Red Neptune Green

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

17.12.2020

Fiyat 1.499,90 ₺
Artikelnr.: DD3035-200

Magaza Listesi

Nike, bu tatil sezonunda sneaker tutkunlarına popüler Vaporwaffle silüetinin yepyeni bir versiyonunu getirmek için sacai ile birlikte çalışıyor. 17 Aralık’ta çıkacak olan Nike Vaporwaffle sacai Villain Red Neptune Green, file ve süet üst kısımdan oluşuyor ve dil etiketleri, imza Swoosh’lar ve topuk parçaları üzerinde ikonik ikili markaya sahip. Hafif bir orta taban, tasarımı tamamlamak için waffle kauçuğu dış tabanın üzerine oturur.

Nike Vaporwaffle sacai Villain Red Neptune Green 17 Aralik’ta piyasaya sürülecek ve 1499,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Bu model, daha iyi bir gelecek kurarken dünün öneminin farkında olan vizyonerlere hitap ediyor. Yenilikçi Vaporfly’ı 1983 tarihli klasik Pegasus ile birleştiren Nike x sacai VaporWaffle, koşunun geçmişi ile geleceği arasında köprü kuruyor. Rahat, güven veren üst kısım ve klasik Waffle dış taban bir araya gelerek sevdiğin uyumu ve yapıyı, sacai’nin sınırları zorlayan stilinde sunuyor.“ nike.com

 

Nike Vaporwaffle sacai Villain Red ne zaman satın alabilirim?

Nike Vaporwaffle sacai Villain Red Neptune Green’in resmi çıkış tarihi 17 Aralik 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Vaporwaffle sacai Villain Red nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
17.12.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
17.12.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SNEAKERSNSTUFF
17.12.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Instagram: stilsokak