Nike Vaporwaffle sacai Sport Fuchsia Game Royal

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

06.11.2020

Fiyat 1.499,90 ₺
Artikelnr.: CV1363-100

Magaza Listesi

Nike, sneaker hayranlarına Sonbahar sezonu için tam zamanında yeni bir Vaporwaffle listesi sunmak için sacai ile güçlerini birleştirdi. 6 Kasım’da çıkacak olan Nike Vaporwaffle sacai Sport Fuchsia Game Royal, file ve süetten oluşan yelken rengi bir saya sahipti. Hem dil hem de yan paneller, imzalı sacai çift markalama ile donatılmıştır; katmanlı orta taban ve waffle dış taban kapağı benzersiz tasarımdan çıkarılmıştır.

Nike Vaporwaffle sacai Sport Fuchsia Game Royal 6 Kasim’de piyasaya sürülecek ve 1.499,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Bu model, daha iyi bir gelecek kurarken dünün öneminin farkında olan vizyonerlere hitap ediyor. Yenilikçi Vaporfly’ı 1983 tarihli klasik Pegasus ile birleştiren Nike x sacai VaporWaffle, koşunun geçmişi ile geleceği arasında köprü kuruyor. Rahat, güven veren üst kısım ve klasik Waffle dış taban bir araya gelerek sevdiğin uyumu ve yapıyı, sacai’nin sınırları zorlayan stilinde sunuyor. Bu silüetin renk grubu, Joan Benoit Samuelson’un 1984 yazında kazandığı maraton zaferinden ilham aldı.“ nike.com

 

Nike Vaporwaffle sacai Game Royal ne zaman satın alabilirim?

Nike Vaporwaffle sacai Sport Fuchsia Game Royal’in resmi çıkış tarihi 06 Kasim 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Vaporwaffle sacai Sport Fuchsia Game Royal nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
06.11.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
06.11.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak