Nike Vaporwaffle sacai Black White

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

06.11.2020

Fiyat 1.499,90 ₺
Artikelnr.: CV1363-001

Magaza Listesi

Nike & sacai’nin son ortaklığı, yepyeni bir Vaporwaffle silueti şeklinde geliyor. 6 Kasım’da çıkması planlanan Nike Vaporwaffle sacai Black White, file, süet ve deriden oluşan ağırlıklı olarak siyah bir üst kısma sahiptir. Çift istiflenmiş dil ve Swoosh yan panel, bu inanılmaz tasarıma son rötuşları yaptı.

Nike Vaporwaffle sacai Black White 6 Kasim’de piyasaya sürülecek ve 1.499,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Bu model, daha iyi bir gelecek kurarken dünün öneminin farkında olan vizyonerlere hitap ediyor. Yenilikçi Vaporfly’ı 1983 tarihli klasik Pegasus ile birleştiren Nike x sacai VaporWaffle, koşunun geçmişi ile geleceği arasında köprü kuruyor. Rahat, güven veren üst kısım ve klasik Waffle dış taban bir araya gelerek sevdiğin uyumu ve yapıyı, sacai’nin sınırları zorlayan stilinde sunuyor.“ nike.com

 

Nike Vaporwaffle sacai  ne zaman satın alabilirim?

Nike Vaporwaffle sacai Black White’in resmi çıkış tarihi 06 Kasim 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Vaporwaffle sacai Black White nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
06.11.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
06.11.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak