Nike SB Dunk Low x Ben & Jerrys "Chunky Dunky"

Release 23/26.05.2020

 

Fiyat 639,90 ₺
Artikelnr.: CU3244-100

Magaza Listesi

Yılın spor ayakkabısı!!! Ben & Jerrys ve Nike SB, şirketin imzası „Chunky Monkey“ dondurma lezzetinden esinlenerek zevkli bir Nike SB Dunk Low işbirliğiyle yazları ısıtmak icin bir araya geldi.“Chunky Dunky“ olarak adlandırılan bu Nike SB Dunk Low, Bulutlu bir mavi gökyüzü altlığı ve inek kaplamalarında taklit kürkle Ben & Jerrys’in ambalajından ilham alan parlak renkler sunuyor. Nike SB Dunk Low x Ben & Jerrys „Chunky Dunky“ oldukça sınırlı bir Drop olmasını bekleyiyoruz, bu nedenle tüm çekilişlere katılın.

 

„Ben & Jerry, kurulduğu 1978 yılından beri kendine has stiliyle dondurma satıyor. Şirket, ürettiği yüksek kaliteli dondurmasıyla tüm dünyada tanınıyor. Ancak Vermont merkezli şirket, iyilik yapma ve eğlenme değerlerine her zaman bağlı kaldı. Nike SB, bu ortak değerleri onurlandırmak amacıyla Ben & Jerry’nin ünlü ambalajlarını taklit eden ton ve dokulara sahip dev bir Dunk Low modeli üretti. Tanıdık formda mavi gökyüzü, inekler ve yeşil çayırlar kendilerine yer bulurken renkli batik boya desenleri ve dikkat çekici yazı grafikleri, ayakkabının iç tabanını ve topuğunu kaplıyor. Bu leziz modeli stoklar erimeden satın al.“ nike.com

 

Nike SB Dunk Low x Ben & Jerrys  ne zaman satın alabilirim?

Nike SB Dunk Low x Ben & Jerrys’in resmi çıkış tarihi 23 ve 26 Mayıs 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

 

Nike SB Dunk Low x Ben & Jerrys „Chunky Dunky“ nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 

 


 

Nike

Nike SNKRS
26.05.2020
Satin Al

 

BONKERS
23.05.2020
Social Raffle
Shipping EMEA-Zone (Europe, The Middle East and Africa)
Raffle Katıl

 

STREETMACHINE
23.05.2020
Online Raffle
Shipping EMEA-Zone (Europe, The Middle East and Africa)
Raffle Katıl

 

LOBBY HAMBURG
23.05.2020
Social Raffle
EU Shipping (+ Türkiye)
Raffle Katıl

 

CALIROOTS
23.05.2020
Online Raffle
EU Shipping (+ Turkey)
Raffle Katıl

 

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak