Nike SB Dunk Low Pro E Dark Grey

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

17.10.2020

Fiyat 799,90 ₺
Artikelnr.: CT2224-001

Magaza Listesi

Nike SB Dunk Low Pro E Dark Grey 17 Ekim’de piyasaya sürülecek ve 799,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Daha kaykaya temas etmeden önce Dunk, bir basketbol performans ayakkabısı olarak parkede izini bırakmıştı. Daha sonra stil, dayanıklı yapısı ve hızlı tepki veren kaykay hissi sayesinde kaykaycılar tarafından benimsendi. 2002 yılında bu silüet, yeni kitlesinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak yeniden tasarlandı ve taban astarına Zoom Air bölmesi eklendi. Geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak üretilen bu model, stilin mirasına sadık kalırken atık miktarını en aza indiriyor ve kaykay ayakkabılarının geleceği için yeni bir vizyon oluşturuyor.“ nike.com

 

Nike SB Dunk Low Dark Grey ne zaman satın alabilirim?

Nike SB Dunk Low Pro E Dark Grey’in resmi çıkış tarihi 17 Ekim 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike SB Dunk Low Pro E Dark Grey nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
15.10.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
17.10.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak