Nike SB Dunk Low Pro Chicago

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

01.09.2020

Fiyat 699,90 ₺
Artikelnr.: BQ6817-600

Magaza Listesi

Yılın spor ayakkabı siluetine aday olan Nike SB, 2020’deki hakimiyetini ve spor ayakkabı endüstrisindeki inanılmaz yeniden dirilişini sürdürüyor. 1 Eylül’de çıkması planlanan Nike SB Dunk Low Pro Chicago, sevilen ve ikonik „Chicago“ Air Jordan 1’lerden ilham alıyor. Esas olarak deri ve ağdan oluşan bu klasik spor ayakkabı, baştan aşağı canlı kırmızı yüzeylere sahip beyaz bir tabana sahiptir. Düz siyah, son derece beğenilen tasarımı tamamlamak için imza niteliğindeki Swoosh, topuk ve bağcıklara sahiptir.

Bu lansman, en çok talep gören ve güzel bir şekilde şekillendirilmiş spor ayakkabılardan bazılarını geniş bir yelpazede üreten dinamik bir ikili olan Jordan Brand ve Nike Skateboarding arasındaki en son ortak çalışmaya işaret ediyor.

Nike SB Dunk Low Pro-Chicago 01 Eylül’de piyasaya sürülecek ve 699,90₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Nike tarihi boyunca çeşitli silüetler, basketbol sahasından başlayıp kaykaycıların tercih ettiği modellere dönüştü. Kaykaycılar ve basketbolcular, ayakkabı seçerken optimum tutuş, uyum, rahatlık ve inişte minimum çarpma etkisi gibi benzer özellikler arar. Bu lansman, Dunk Low modelini Chicago’da ün kazanan süper yıldızın renk tasarımı ile yeniliyor. Zamana meydan okuyan Varsity Red ile nötr siyah ve beyaz vurgular bu klasik stili tamamlıyor.“ nike.com

 

Nike SB Dunk Low Pro-Chicago ne zaman satın alabilirim?

Nike SB Dunk Low Pro Chicago’in resmi çıkış tarihi 01 Eylül 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike SB Dunk Low Chicago nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Adidas bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


 

Nike SNKRS
01.09.2020
Online 13:00
Satın Al

 

End.
01.09.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak