Nike SB Dunk Low Medicom Toy (2020)

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

21.08.2020

Fiyat 879,90 ₺
Artikelnr.: CZ5127-001

Magaza Listesi

Günlük bir olay gibi görünen bir durum için, Nike, Yaz 2020 sürüm listelerine başka bir Dunk daha ekledi. Medicom Toy en son SB Dunk işbirliğini yayınlamak için Nike ile birlikte çalıştı. 22 Ağustos’ta sınırlı sayıda piyasaya çıkması planlanan Nike SB Dunk Low Medicom Toy, ağırlıklı olarak tüylü, saç benzeri siyah bir üst kısma sahip. Spor ayakkabının yan tarafı, özel Nike Swoosh’u sergilerken, canlı beyaz Medicom „@“ logosu ayakkabının topuğuna ve diline vuruyor. Eşsiz tasarıma son rötuşları yapmak için açık gri, yarı saydam dış tabanın üzerinde beyaz bir orta taban bulunur.

Bu lansman, Nike ile Japonya merkezli Medicom Toy şirketi arasındaki Yazın ikinci önemli işbirliğini işaret ediyor. Haziran ayında, hem sneaker hem de koleksiyon oyuncak toplulukları arasında oldukça fazla ilgi toplayan Clot X Nike X Medicom Toy sürümüne sahiptik.

Nike SB Dunk Low Medicom Toy 22 Ağustos’ta piyasaya sürülecek ve 879,90₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Performansa yönelik bir basketbol silüeti olarak parkeye ayak basan Dunk modeli, kaykay dünyasına geçiş yaptı ve stilin dikkat çekici silüeti, kaykay kültüründe kalıcı bir iz bıraktı. MEDICOM TOY da benzer bir şekilde dünya çapında dikkat çekti ve memleketi Japonya’nın sınırlarını terk ederek sanat, müzik, sneaker’lar ve oyuncakların birleşim noktasına damgasını vurdu.

„Go Big or Go Big“ (Ya Büyük Düşün ya da Büyük Düşün) sözü, bu Dunk modelinin havasını ve mesajını belirliyor.

 

Nike SB ve MEDICOM TOY, 2000’lerin başından bu yana pek çok kez iş birliği yaptı. 2010 yılında satışa sunulan siyah suni kürk kaplı Air Force 1 High modelinden ilham alan iki markanın en son iş birliğinde, MEDICOM TOY’un ünlü BE@RBRICK serisini kutlamak üzere benzer araçlar kullanılıyor. Dil ve topuğun yan kısmında işlemeli logolarla süslenmiş stil, topuk ucu ve orta tabanda kontrast oluşturan beyaz vurgulara sahip. İki markanın da logoları bulunan iç tabandaki soyut illüstrasyonlar, iş birliğinin koleksiyona yönelik stilini tamamlıyor.“ nike.com

Nike SB Dunk Low Medicom Toy ne zaman satın alabilirim?

Nike SB Dunk Low Medicom Toy’in resmi çıkış tarihi 22 Ağustos 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike SB Dunk Low Medicom Toy nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
22.08.2020 Saat 13:00

Satın al

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak