Nike SB Dunk High Carpet Company

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

02.03.2021

Fiyat 1.199,90 ₺
Artikelnr.: CV1677-100

Magaza Listesi

Nike SB, Nike SB Dunk High Carpet Company’nin yaklaşan lansmanında Baltimore merkezli paten markası Carpet Company ile işbirliği yaptı. Bu spor ayakkabı, aşınmayan mavi kanvas yüzeylere sahip beyaz deri sayaya sahiptir. Eskimiş görünümlü krem orta taban, tasarımı tamamlamak için sakız kauçuk dış tabanın üzerine oturur.

Nike SB Dunk High Carpet Company 02 Mart’ta piyasaya sürülecek ve 1199,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

„Sektörde nispeten yeni olsa da Carpet Company şimdiden kaykay dünyasına damgasını vurdu. 2015 yılında iki kardeş (Ayman ve Osama Abdeldayem) tarafından kurulan Baltimore merkezli marka; titiz işçiliği, ilginç grafikleri ve tasarıma yönelik benzersiz yaklaşımıyla ün kazandı.

Carpet Company, bu Dunk modeli üzerinde titizlikle çalıştı. Esnek beyaz deri, şirketin sevdiği bir teknik olan şablon baskıya saygı duruşunda bulunan yarı şeffaf, mavi katmanla kontrast oluşturuyor. Kumaş, sen kaydıkça soyularak üzerinde pek çok benzersiz grafik bulunan sarı deriyi ortaya çıkarıyor. Modelin topuk kısmında bir metin ve iç tabanında illüstrasyonlar yer alıyor. Abdeldayem kardeşler yeni bir tasarım üzerinde çalışmaya başlamadan bu farklı stili kap.“ nike.com

Nike SB Dunk High Carpet Company ne zaman satın alabilirim?

Nike SB Dunk High Carpet Company’in resmi çıkış tarihi 02 Mart 2021’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike SB Dunk High Carpet Company nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
02.03.2021 Saat 13:00

Satın al

 

Carpet Company
27.02.2021
Online Social Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Instagram: stilsokak