Nike Dunk Low UNLV

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

14.01.2021

Fiyat 799,00 ₺
Artikelnr.: DD1391-002

Magaza Listesi

Nike, kolejden ilham alan yepyeni bir klasik silüet anlayışıyla 2021 tarihli Dunk Low sürümlerinin listelerini başlatıyor.14 Ocak’ta çıkması planlanan Nike Dunk Low UNLV, gövde boyunca canlı kırmızı yüzeylere sahip gri üst kısma sahiptir.Gri „NIKE“ topuklu ayakkabılar, dilde kırmızı markalama ve kırmızı kauçuk dış tabanın üzerindeki temiz beyaz orta taban tasarımı tamamlıyor.

Nike Dunk Low 14 Ocak’ta piyasaya sürülecek ve 799,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

Nike Dunk Low UNLV ne zaman satın alabilirim?

Nike Dunk Low UNLV’in resmi çıkış tarihi 14 Ocak 2021’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Dunk Low UNLV nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
14.01.2021 Saat 13:00

Satın al

 

End.
14.01.2021
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Instagram: stilsokak