Nike Dunk Low SP White University Red (2020)

Release 12.06.2020

Fiyat 669,90 ₺
Artikelnr.: CU1727-100​​​​​​​

Magaza Listesi

Nike Dunk University Red, Team Tones Pack’in bir sonraki renk yoludur. Spor ayakkabı neredeyse kesinlikle Brezilya Colorway kadar popüler olacak. Tasarım, 1985 yılında kolej programları için bir dizi renk uyumlu ürünlerde ortaya çıktığında büyük bir sıçrama yaptı. Bu popüler takım renklerinden bazılarıyla, şimdi modelin 35. yıldönümünü kutluyoruz. Zamansız siluetin bu zarif çeşidiyle tarih alın. Nike Dunk Low University Red oldukça sınırlı bir Drop olmasını bekleyiyoruz, bu nedenle tüm çekilişlere katılın.

 

„Dunk modeli, sokak giyim ikonu ve kaykayın vazgeçilmezi statüsüne sahip olmadan önce yolculuğuna kolejlerin parkelerinde başlamıştı. 1985 yılında kolej programları için uyumlu renklerde sunulan ürünler ses getirmişti. Şimdi bu değerli takım renklerinin bazıları, modelin 35. yıl dönümünü kutlamak için geri dönüyor. Bu stil, Neutral White deri üst kısmı University Red yüzeylerle bir araya getiriyor. Zamana meydan okuyan bu şık silüeti satın aldığında ayakkabı tarihinin bir parçasına sahip olacaksın.“ nike.com

 

Nike Dunk Low d ne zaman satın alabilirim?

Nike Dunk Low  University Red’in resmi çıkış tarihi 12 Haziran 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

 

Nike Dunk Low SP White University Red nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike

Nike SNKRS
12.06.2020
Satin Al

 

SNEAKERSNSTUFF
11.06.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

END.
12.06.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

ONE BLOCK DOWN
12.06.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

NAKED
12.06.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

ANTONIA
12.06.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak