Nike Dunk Low SP Champ Colors (2020)

Release 24.05.2020

Fiyat 669,90 ₺

Magaza Listesi

University Red’ndan sonra, ayın sonunda Nike Dunk Champ Colors ile mağazalarda başka bir klasik renk yolu mevcut olacaktır. Beyaz ve University Red dunk başlangıcını anarken, University Orange ve Marine Blue renk kombinasyonu basketbol dünya şampiyonasına bir övgü olarak tasarlandı.

Sokak-Modanın efsanesi ve kaykay sahnesinde olması gereken durumun altını çizmeden önce, dunk başarı hikayesini College katına yazdı. Tasarım, 1985 yılında kolej programları için bir dizi renk uyumlu ürünlerde ortaya çıktığında büyük bir sıçrama yaşadı. Şimdi modelin 35. yıldönümünü bu popüler takım renklerinden bazılarıyla kutluyoruz. Zamansız siluetin bu zarif çeşidiyle bir tarih alabilirsiniz. Nike Dunk Low SP Champ Colors (2020) 669,90 TL satış fiyatıyla satışa sunulacak.

„Dunk modeli, yolculuğuna kolejlerin parkelerinde başlamıştı ve 1985 yılında başarılı takımlar için uyumlu renklerde sunulan ürünlerle ses getirmişti. Şimdi bu tema, silüetin 35. yıl dönümünü kutlamak ve günümüzün lider programlarını anmak üzere yeniden hayat buluyor. Bu model, University Orange üst kısmı Marine yüzeylerle birleştirerek erkek kolej basketbolunun en yeni şampiyonlarını kutluyor.“ nike.com

 

Nike Dunk Low SP Champ Colors ne zaman satın alabilirim?

Nike Dunk Champ Colors’in resmi çıkış tarihi 24 Haziran 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Dunk Low SP Champ Colors nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike

Nike SNKRS
24.06.2020
Saat: 13:00
Satin Al

 

SNEAKERSNSTUFF
24.06.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

END.
24.06.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

ONE BLOCK DOWN
24.06.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak