Nike Dunk Low Samba

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

21.08.2020

Fiyat 739,90 ₺
Artikelnr.: CZ2667-400

Magaza Listesi

İlk olarak 2001’de Japonya’ya özel olarak piyasaya sürülen Nike Dunk Low Samba, nihayet bu yaz dünya çapında çıkış yapıyor. 20 Ağustos’ta sınırlı sayıda düşecek olan bu yeni silüet, Nike’ın inanılmaz, görünüşte hiç bitmeyen 2020 popüler, çok talep gören Dunk Low sürümleri serisine devam ediyor. Spor ayakkabı, Nike Swoosh ve dış tabandaki Samba Kırmızısı detaylarıyla birbirine bağlanmış Gümüş ve Hiper Mavi deri sayaya sahiptir. Canlı kırmızı kauçuk dış tabanın üzerinde canlı beyaz bir orta taban bulunurken, şık tasarımı tamamlayan yeni beyaz bağcıklar.

Dunk Low Samba 21 Ağustos’ta piyasaya sürülecek ve 669,90₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Aslen 2001 yılında Japonya’ya özel bir stil olarak sunulan bu unutulmaz Dunk renk grubu, 2020 yılında dünya çapında bir dönüş yapıyor. Yenilenen model; inci parlaklığındaki deri burun ile ara panellerdeki Hyper Blue tonları ve gümüş rengi yüzeylerden oluşan aynı renk bloklarıyla OG stili hayata döndürüyor. Taban, Swoosh ve topuk kısmındaki Samba Red renkli göz alıcı vurgular, sade beyaz bağcıklarla birleşerek bu klasik stili tamamlıyor.“ nike.com

Nike Dunk Low Samba ne zaman satın alabilirim?

Nike Dunk Low Samba’in resmi çıkış tarihi 21 Ağustos 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Dunk Low Samba nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
21.08.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
21.08.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SNEAKERSNSTUFF.
21.08.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

Tres Bien
21.08.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak