Nike Dunk Low – Lemon Wash Community Garden

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

10.09.2020

Fiyat 739,90 ₺
Artikelnr.: CZ9747-900

Magaza Listesi

Yeni bir ay geldi bu da yeni bir yeni Nike Dunk için zamanın geldiğini gösteriyor. 10 Eylül’de piyasaya sürülecek olan Nike Dunk Low Lemon Wash, aynı zamanda „Community Garden“ olarak da anılıyor ve öncelikle kırmızı, mavi ve sarı tonların kombinasyonundan oluşan çok renkli bir üst kısma sahip. Nike’ın Space Hippie Serisine benzer şekilde bu Dunk Low silüeti kısmen çeşitli çevre dostu malzemelerden yapılmıştır. Nike Dunk’ın 2020’nin en iyi spor ayakkabıları arasında yer aldığını, siluete inanılmaz bir canlanma ve çeşitli yepyeni renk çeşitleri getirdiğini inkar etmek mümkün değil.

Nike Dunk Low – Lemon Wash Community Garden 10 Eylül’de piyasaya sürülecek ve 739,90₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Mahalle bahçeleri, şehrin beton labirentine hapsolmuş insanların toprakla bağ kurabilmesi için canlı bir yer sunar. Bu stil, Lemon Wash ve Midnight Turquoise gibi solgun toprak tonlarını kolaj stili grafiklerle birleştirerek mahalle bahçelerinin estetiğini efsanevi bir silüete uyguluyor. Tasarıma sabit olmayan bir şekilde uygulanan yama grafikler, her ayakkabı çiftini benzersiz hale getiriyor. Bitki örtüsünden ilham alan bu stile mevsim değişmeden önce mutlaka sahip ol.“ nike.com

Nike Dunk Low – Lemon Wash ne zaman satın alabilirim?

Nike Dunk Low – Lemon Wash Community Garden’in resmi çıkış tarihi 22 Ağustos 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Dunk Low –  Community Garden nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
10.09.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
10.09.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SNEAKERSNSTUFF
10.09.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

TRES BIEN
10.09.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak