Nike Dunk Low College Navy Grey (WMNS)

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

25.02.2021

Fiyat 989,90 ₺
Artikelnr.: DD1768-400

Magaza Listesi

Nike Dunk Low College Navy Grey 25 Şubat’ta piyasaya sürülecek ve 989,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

„Aslen basketbol için üretilen Dunk, sokakta büyük popülerlik kazandı ve tarih yazdı. Satışa sunulmasının üzerinden 35 yıldan fazla süre geçen silüet, hala cesur ve dikkat çekici bir stil sunarken hem spor hem de kültür alanında grupların peşinden koştuğu bir model olarak kalmayı başardı.

OG kolej basketbolu stili, kuzey batıdaki ünlü basketbol programından ilham alan renk blokları ve canlı malzemeye sahip yüzeylerle geri dönüyor. Bu modelde ayrıca saten astar, şeffaf dış taban ve iç taban astarında Ortholite köpük bulunuyor.“ nike.com

Nike Dunk Low College Navy ne zaman satın alabilirim?

Nike Dunk Low College Navy Grey’in resmi çıkış tarihi 25 Şubat 2021’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Dunk Low College Navy Grey nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
25.02.2021 Saat 13:00

Satın al

 

End.
25.02.2021
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Instagram: stilsokak