Nike Dunk Low City Market

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

04.03.2021

Fiyat 1.089,90 ₺
Artikelnr.: DA6125-900

Magaza Listesi

Nike Sportswear, Nike Dunk Low City Market ’nın yaklaşan lansmanıyla sıcaklığı artırıyor. Bu renkli tasarım, çok çeşitli benzersiz baskılar, desenler ve dokular içerir. İnanılmaz bir beslenme etiketi tarzı dil ve „Thank You For Caring“ („Önemsediğin İçin Teşekkürler!“) yazılı tabanlık, türünün tek örneği tasarımın üstünü kapatıyor.

Nike Dunk Low City Market 04 Mart’ta piyasaya sürülecek ve 1199,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

„Son dönemlerde Dunk, farklı amaçlar için değişik şekillerde yorumlandı. Bu eklektik model ise farklı görsellerle dayanıklı malzemeleri ve bunların Nike’ın yenilikçi tarihindeki rolünü kutlayarak bu yorumlama mirasını sürdürüyor. Grafikler, markanın Blue Ribbon Sports kökenine ve şehir pazarlarından alınarak farklı kullanım biçimlerine uygun şekilde ileri dönüştürülen endüstriyel kahve ve pirinç çuvallarına saygı duruşunda bulunuyor.

Dildeki fermuarlı küçük bölme ve besin değerleri tablosuna benzeyen etiket, tekrar kullanılabilir market çantalarına atıfta bulunuyor. Son olarak, uyumlu market çantasının üzerinde „Thank You For Caring!“(Önemsediğin İçin Teşekkürler!) yazıyor.“ nike.com

Nike Dunk Low City Market ne zaman satın alabilirim?

Nike Dunk Low City Market’in resmi çıkış tarihi 04 Mart 2021’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Dunk Low City Market nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
04.03.2021 Saat 13:00

Satın al

 

END.
04.03.2021
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SIVASDESCALZO
02.03.2021
In-App Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Instagram: stilsokak