Nike Dunk Low Ceramic

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

19.11.2020

Fiyat 799,90 ₺
Artikelnr.: DA1469-001

Magaza Listesi

Nike, „Ugly Duckling“ serisini tamamlayacak ve yakında çıkacak olan en son Dunk sürümü olacak. 19 Kasım’da çıkacak olan Nike Dunk Low Ceramic, canlı turuncu yüzeylere sahip birinci sınıf siyah süet sayaya ve yan tarafında koyu yeşil imzalı Swoosh’a sahiptir. Beyaz orta taban, tasarımı tamamlamak için parlak turuncu kauçuk dış tabanın üzerine oturur.

Nike Dunk Low Ceramic 19 Kasim’de piyasaya sürülecek ve 799,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Bu yılın başında satışa sunulan Dunk Low „Ceramic“ modelinin ardından, 2001 tarihli Japonya’ya özel bir başka stille geri dönüyoruz. Eklektik tonları ve yumuşak dokularıyla yıllardır peşinden koşulan „Veneer“ renk grubu, kaliteli süet malzemesi ve siyah, nori green ve ceramic tonlarıyla orijinal tasarımı koruyarak geri dönüyor. Bu yeni üretimde file dil, dokuma dil etiketleri ve topuk ucundaki işlemeli Nike yazısı gibi OG ayrıntılar da yer alıyor. Spor giyim tarihinin bir parçasına sahip olmak istiyorsan bu kült klasiği sakın kaçırma.“ nike.com

 

Nike Dunk Low Ceramic ne zaman satın alabilirim?

Nike Dunk Low Ceramic’in resmi çıkış tarihi 19 Kasim 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Dunk Low Ceramic nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
19.11.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
19.11.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SNEAKERSNSTUFF
19.11.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak