Nike Dunk High SP Varsity Purple

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

03.12.2020

Fiyat 929,90 ₺
Artikelnr.: DC5382-100

Magaza Listesi

Nike, Aralık ayı için kadınlara özel Dunk High SP’yi piyasaya sürecek. 3 Aralık’ta çıkması planlanan Nike Dunk High SP Varsity Purple (W), canlı mor yüzeylere sahip beyaz deri bir tabana sahip. Parlak altın markalı dil etiketleri, mor imza Swoosh ve canlı beyaz orta taban, bu tasarıma son rötuşları yapıyor. Bu çift muhtemelen yılın en iyi Dunk High renk yollarından bazıları olarak „Michigan“ ve „Spartan Green“ sürümlerine katılacak.

Nike Dunk High SP Varsity Purple 03 Aralik’ta piyasaya sürülecek ve 929,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Dunk modeli, yolculuğuna kolejlerin parkelerinde başlamıştı ve 1985 yılında ABD’nin önde gelen üniversiteleri için uyumlu renklerde sunulan ürünlerle ses getirmişti. Ancak silüet zaman içinde tüm dünyaya yayıldı ve tasarım kendi başına bir kimliğe kavuştu. Beyaz tabanını zengin Varsity Purple tonlarının tamamladığı bu renk grubu, 1999’da sadece Japonya’da satışa sunulan modele saygı duruşunda bulunuyor. Yeniden üretilen bu tasarımda saten bağcıklar, saten astarlı bilek ve dil kısımları ve şeffaf orta taban bulunuyor.“ nike.com

 

Nike Dunk High SP Varsity Purple (W) ne zaman satın alabilirim?

Nike Dunk High SP Varsity Purple’in resmi çıkış tarihi 03 Aralik 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Dunk High Varsity Purple (W) nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
03.12.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
03.12.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SNEAKERSNSTUFF
03.12.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak