Nike Dunk High SP Pro Green

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

18.09.2020

Fiyat 799,90 ₺
Artikelnr.: CZ8149-100

Magaza Listesi

Spartan hayranlari Nike seni unutmadı. Yaklaşan Maize & Blue Michigan renk yelpazesine ek olarak sneaker hayranları, Dunk High SP’nin Michigan State’ten ilham alan bu yorumunu da dört gözle bekleyebilir. 18 Eylül’de çıkacak olan Nike Dunk High SP Pro Green, beyaz deri tabana ve spor ayakkabı boyunca koyu yeşil yüzeylere sahiptir. Çam yeşili imzalı Swoosh, kauçuk dış taban ve bağcıklar bu basit ama şık tasarıma son rötuşları yapıyor.

Nike Dunk High SP Pro Green 18 Eylül’de piyasaya sürülecek ve 799,90₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Dunk High, etkileyici bir giriş yaparak geri dönüyor. ABD’nin en rekabetçi devlet okullarından birinden ilham alan bu model, tüy kadar hafif olan sırçalı deri üst kısım, OG kalıp ve maksimum kalite ve rahatlık sunan file dil gibi klasik Dunk öğelerini kullanıyor. Spartan Green renk grubu ise karşına çıkan rakiplere kimin tarafında olduğunu gösteriyor.“ nike.com

Nike Dunk High Pro Green ne zaman satın alabilirim?

Nike Dunk High SP Pro Green’in resmi çıkış tarihi 18 Eylül 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Dunk High SP Pro Green nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
18.09.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
18.09.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SNEAKERSNSTUFF
18.09.2020
In-APP Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak