Nike Dunk High Michigan (2020)

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

23.09.2020

Fiyat 799,90 ₺
Artikelnr.: CZ8149-700

Magaza Listesi

En son 2016’da Nike’ın Kolej Renk Programının bir parçası olarak görülen Nike Dunk High “Michigan” bu Sonbahar 2020’de geri dönecek. Varsity Mısır ve Midnight Navy renk düzeninde giyinmiş. Nike Dunk High’ın bu „Michigan“ rengi, bir Beyaz orta taban ve Lacivert kauçuk dış taban üzerinde Donanma kaplamalara sahip bir Mısır Sarısı taban içeren orijinaline tamamen benzeyecek.

Nike Dunk High Michigan 23 Eylül’de piyasaya sürülecek ve 799,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Dunk High, kalbi mavi renk için çarpanlara tasarlanan bu modelle geri dönüyor. Kolej sporlarındaki en ünlü spor programlarından birinden ilham alan bu model, tüy kadar hafif olan sırçalı deri üst kısım, OG kalıp ve maksimum kalite ve rahatlık sunan file dil gibi klasik Dunk öğelerini kullanıyor. Maize & Blue renk grubu ise karşına çıkan rakiplere kimin tarafında olduğunu gösteriyor.“ nike.com

Nike Dunk High Michigan ne zaman satın alabilirim?

Nike Dunk High Michigan’in resmi çıkış tarihi 23 Eylül 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Dunk High Michigan nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
23.09.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
23.09.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak