Nike Dunk High Black Varsity Maize

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

09.12.2020

Fiyat 929,90 ₺
Artikelnr.: CZ8149-002

Magaza Listesi

1999’dan itibaren Wu-Tang Clan’ı anan ultra gıpta edilen çiftte olduğu gibi, yakında çıkacak olan teklif, pürüzsüz deri saya boyunca „Siyah“ ve sarı bir palete sahip. Ayak altında, Peter Moore’un tasarımı Air Jordan 1’i anımsatan tek ünitesini koruyor ve onu „White“ ve „Varsity Maize“ düzenlemesine daldırıyor. Birlikte, her bir renk tonu, 2020’nin en çok beklenen Dunks’larından birini yaratıyor ve bu, 35. Yıl Dönümü boyunca siluete ne kadar dikkat edildiğine göre çok şey söylüyor. Nike Dunk High Black Varsity Maize 09 Aralik’ta piyasaya sürülecek ve 929,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Dunk modeli, sokak giyim ikonu ve kaykayın vazgeçilmezi statüsüne sahip olmadan önce yolculuğuna kolejlerin parkelerinde başlamıştı. 1985 yılında kolej programları için uyumlu renklerde sunulan ürünler ses getirmişti. Şimdi bu değerli takım renklerinin bazıları, modelin 35. yıl dönümünü kutlamak için geri dönüyor. Bu stil, Neutral Black deri üst kısmı Varsity Maize yüzeylerle bir araya getiriyor. Zamana meydan okuyan bu şık silüeti satın aldığında ayakkabı tarihinin bir parçasına sahip olacaksın.“ nike.com

 

Nike Dunk High Black Varsity Maize ne zaman satın alabilirim?

Nike Dunk High Black Varsity Maize’in resmi çıkış tarihi 09 Aralik 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Dunk High Black Varsity Maize nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
09.12.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
09.12.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SNEAKERSNSTUFF
09.12.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

TRES BIEN
09.12.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Instagram: stilsokak