Nike Blazer Mid READYMADE Black

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

27.02.2021

Fiyat 1.569,90 ₺
Artikelnr.: CZ3589-001

Magaza Listesi

Nike Blazer Mid READYMADE Black 27 Şubat’ta piyasaya sürülecek ve 1569,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

„Orijinal lansmanından bu yana 45 yıldan fazla süre geçen Blazer, sürekli olarak kendini yenilemeye devam ediyor ancak daha önce böyle bir tasarım görmediğinden eminiz. Japon tasarımcı Yuta Hosokawa ve READYMADE markasıyla yapılan iş birliği, bu modelin zamana meydan okuyan silüetine farklı ayrıntılar ve DIY esintileri taşıyan estetik sayesinde el yapımıymış gibi bir hava katarken stilin DNA’sını korumaya devam ediyor.
Üst kısımdaki kumaş yüzeyler, READYMADE’in yeni tasarımlar peşinde koşarken ikinci el malzemeler kullanma eğilimini temsil ediyor. Kamuflaj deseninden ilham alan grafikler ve açık köpük, bilek ile dil kısmını yeniliyor. Orta tabandaki yenilenen Swoosh boyutları ise 1971 yılındaki OG logoya saygı duruşunda bulunuyor. Orta tabanın alt kısmında kullanılan %15 vulkanize Nike Grind kauçuk ve üst üste yerleştirilmiş yapı, dayanıklılık ve destek sunuyor.“ nike.com

Nike Blazer Mid READYMADE Black ne zaman satın alabilirim?

Nike Blazer Mid READYMADE’in resmi çıkış tarihi 27 Şubat 2021’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Blazer Mid READYMADE Black nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
27.02.2021 Saat 13:00

Satın al

 

End.
27.02.2021
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SNEAKERSNSTUFF
27.02.2021
In-APP Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Instagram: stilsokak