Nike Air Off-White Rubber Dunk University Blue

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

01.10.2020

Fiyat 1.399,90 ₺
Artikelnr.: CU6015-100

Magaza Listesi

Nike ve Virgil tekrar iş başında millet. 1 Ekim’de piyasaya sürülecek olan Nike Air Off-White Rubber Dunk University Blue, Nike & Off-White’ın en yeni üç parçalı sneaker kapsülünün üçte birini temsil ediyor. Spor ayakkabı, baştan aşağı UNC mavi detaylarla birbirine bağlanmış beyaz ve metalik gümüş bir üst kısma sahiptir. Sakız kauçuğu dış taban, içi boş imza Swoosh ve canlı turuncu vurgular, benzersiz, yeniden yapılandırılmış tasarıma son rötuşları yapıyor.

Nike Air Off-White Rubber Dunk University Blue 01 Ekim’de piyasaya sürülecek ve 1.399,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Son derece kaliteli ortak çalışmalar ve retro tasarımlardan ilham alan renk gruplarıyla 2020 yılında manşetlerden hiç inmeyen Dunk, bu sefer Virgil Abloh ve Off-White markasının imzasını taşıyan yeni silüetiyle ünlü bir hikayeyi tekrar anlatıyor. Sade, zamana meydan okuyan silüetlere sevgisini göstermekten asla çekinmeyen Virgil, tasarıma Air Pegasus serisinin estetiğinden ilham alan yeni katmanlar katıp kaykay modellerinin yıllar içindeki örnek alınacak stiline saygı duruşunda bulunarak ayakkabının havasının baştan tanımlanmasına yardımcı oluyor.

Bu model, çarpıcı sadelikteki tasarıma yüksek teknoloji ürünü tasarım öğelerinin yer aldığı dikkat çekici katmanlar ekleyerek Off-White markasının silüeti yeniden şekillendirmeye yönelik kendisine has yaklaşımını ters çeviriyor. Ancak tasarımda tanıdık özellikler de yok değil. Dikkat çekici bağ, baştan tasarlanan dil etiketleri ve ayakkabının Oregon köklerini işaret eden göz alıcı yazılı grafikler, stile kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor. Bu model, üst düzey tasarımı fütüristik Metallic Silver tonlarına boyuyor ve klasik University Blue tonuyla tamamlıyor.“ nike.com

 

Nike Air Off-White Rubber Dunk University Blue ne zaman satın alabilirim?

Nike Air Off-White University Blue’in resmi çıkış tarihi 01 Ekim 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Air Off-White Rubber Dunk University Blue nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
01.10.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
30.09.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak