Nike Air Max 1 Denham

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

18.09.2020

Fiyat 1.499,90 ₺
Artikelnr.: CW7603-400

Magaza Listesi

Amsterdam markasi olan DENHAM ve Nike, yalnızca 6.800 çiftle sınırlı olduğu söylenen Air Max 1 işbirliğini yayınlamak için bir araya geldi. DENHAM 2008 yılında Amsterdam’da, üstün kaliteli denim üretmeye takıntılı bir İngiliz Jeans üreticisi olan Jason Denham tarafından kuruldu.
Nike Air Max 1’in bu modeli, ön ayağında kot ile birlikte birinci sınıf süet ve deri karışımı olarak üretilmiştir. Üst kısmın çoğu Mavi / İndigo tonlarında yapılırken, diğer detaylar arasında Beyaz bağcıklar, deri iç ve orta taban, Haki renkli dil etiketleri ve Kırmızı kontrast vurgulara sahip topuklu ayakkabılar bulunur. İç tabanlıkta tanıdık DENHAM ve Nike logoları ile birlikte “DENHAM The Jean Maker” basılıdır. Gum kauçuk dış taban tasarımı tamamlar.

Nike Air Max 1 Denham 18 Eylül’de piyasaya sürülecek ve 1.499,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„DENHAM, 2008 yılında İngiliz kot üreticisi Jason Denham tarafından kuruldu. Orijinal mavi kotun öncü ruhundan ilham alan DENHAM, tasarıma tutku ve yenilikle yaklaşırken aynı zamanda geleneği de onurlandırıyor. Özel yıkama tarifleri, mükemmel uyum ve modern kesimleri, İtalya ve Japonya’daki dünyanın en iyi tesislerinde üretilen kumaşlarla bir araya getiriyor. Bu marka şimdi Nike ile iş birliğine giderek kaliteli kumaşlarını zamana meydan okuyan silüet Air Max 1’e ödünç verdi. Mükemmel uyum sağlayan, hafif kot kumaşından üretilen stil, desenli grafiklere, görselli iç tabana ve Vachetta Tan vurgulara sahip.“ nike.com

Nike Air Max 1 Denham ne zaman satın alabilirim?

Nike Air Max 1 Denham’in resmi çıkış tarihi 18 Eylül 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Air Max 1 Denham nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
18.09.2020 Saat 13:00

Satın al

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak