Nike Air Max 1 Clot Kiss of Death (2021)

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

06.03.2021

Fiyat 1.249,90 ₺
Artikelnr.: DD1870-100

Magaza Listesi

Nike, Nike Air Max 1 Clot Kiss of Death’in yaklaşan lansmanında Çinli sokak giyimi etiketi Clot ile işbirliği yapıyor. Bu spor ayakkabının yapısında bej süet panel, kırmızı yılan derisi vurgular ve turuncu detaylar bulunur. Eşsiz grafik desenler ayak ucuna ve tabanlıklara çarpar, güzel yarı şeffaf dış taban ise inanılmaz tasarıma son rötuşları yapar.

Nike Air Max 1 Clot Kiss of Death 06 Mart’ta piyasaya sürülecek ve 1249,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

Air Max 1 Clot Kiss of Death ne zaman satın alabilirim?

Nike Air Max 1 Clot Kiss of Death’in resmi çıkış tarihi 06 Mart 2021’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Air Max 1 Clot Kiss of Death nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


 

END.
06.03.2021
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SIVASDESCALZO
04.03.2021
In-App Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Instagram: stilsokak