Nike Air Jordan 1 Smoke Grey

Release 11.07.2020

Fiyat 1.199,90 ₺
Artikelnr.: 555088-126

Magaza Listesi

Nike Air Jordan 1 Smoke Grey ile gerçekten iyi bir renk sunuyor. Bu Colorway bizi biraz Union LA modellerine hatırlatıyor.

1985 yılında Air Jordan I, zamanının en yenilikçi ve en iyi malzemelerinden geliştirildi. Air Jordan serisi yıllar içinde gelişse bile, spor ayakkabı tarihinde sonsuz bir efsane haline geldi. Şimdi, otuz yıldan fazla bir süre sonra, Air Jordan I hala klasik Nike Air yastıklamasıyla en son gereksinimleri karşılıyor. Nike Air Jordan 1 Smoke Grey 1199,90 TL satış fiyatıyla satışa sunulacak.

„OG AJ1’in bu modeli, bir yandan kendi mirasını onurlandırırken bir yandan da renk grubu kombinasyonunu baştan tasarlayan blok deseninde AJ1 serisinin klasik renklerini kullanarak çığır açıyor. Beyaz burun ve kontrast oluşturan gri ve kırmızı yumuşak süet yüzeylere eşlik eden siyah Swoosh, modern fakat klasik bir hava oluşturuyor. Ortaya çıkan tasarım, zamana meydan okuyan bir silüetin modern görünümünü gözler önüne seriyor.“ nike.com

 

Jordan 1 Retro High Light Smoke Grey ne zaman satın alabilirim?

Nike Air Jordan 1 Smoke Grey’in resmi çıkış tarihi 11 Temmuz 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Air Jordan 1 Smoke Grey nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike

Nike SNKRS
11.07.2020
Saat: 13:00
Satin Al

 

SNEAKERSNSTUFF
11.07.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

END.
11.07.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

ONE BLOCK DOWN
11.07.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak