Nike Air Jordan 1 CO.JP Tokyo

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

13.08.2020

Fiyat 1.199,90 ₺
Artikelnr.: DC1788-029

Magaza Listesi

Bu hafta, başarılı modelin tanınmış ve çok popüler bir rengi olan Nike Air Jordan 1 CO JP Tokyo mağazalara geri dönüyor.

Bu model 1 Ocak 2001’de 2.001 adet ile piyasaya sürülen ve yalnızca Japonya’da bulunan ünlü bir retro renk yolunun yeniden yapımıdır. Buna uygun olarak, ayakkabının başka bir sınırlı sürümü de çok özel bir ambalajla Japonya’da piyasaya sürülecektir. Gri ve metalik gümüş renklerinde aynı renk tonunda görünen modelin dünya çapında büyük ilgi görüyor. Diğer tamamlayıcı tasarım öğeleri, iç tabandaki CO.JP markası ve orijinal stilin piyasaya sürüldüğü yıla saygı niteliğindeki dilin iç kısmındaki etikettir.

„Bu stil, ilk olarak 1 Ocak 2001’de yalnızca Japonya’da, sınırlı sayıdaki 2001 çiftle lansmanı yapılan ünlü retro renk grubunu geri getiriyor. Sınırlı sayıda bir model, özel ambalajıyla sadece Japonya’da satışa sunuluyor. Ancak bu ambalajı içermeyen, dünya çapında bir lansman da yapılacak ve bu model, aynı Neutral Grey ve Metallic Silver renklere sahip olacak. Diğer eklemeler arasında iç tabandaki CO.JP logosu ve stilin kökenine saygı duruşunda bulunan dil kısmındaki etiket yer alıyor.
SKU: DC1788-029“ nike.com

 

Nike Air Jordan 1 CO JP Tokyo ne zaman satın alabilirim?

Nike Air Jordan 1 CO JP Tokyo’in resmi çıkış tarihi 13 Ağustos 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Air Jordan 1 CO JP Tokyo nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike

Nike SNKRS
13.08.2020

Saat: 13:00
Satin Al

 

SNEAKERSNSTUFF
13.08.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

END.
13.08.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak