Nike Air Force 1 Low G-Dragon Peaceminusone Para-Noise 2.0

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

25.11.2020

Fiyat 1.629,90 ₺
Artikelnr.: DD3223-100

Magaza Listesi

Koreli hip hop yıldızı G-Dragon, en son Peaceminusone Air Force 1 çiftinin yaklaşan lansmanı için Nike ile güçlerini birleştirdi – halihazırda etkileyici bir kadroya ekledi. 25 Kasım’da çıkması planlanan Nike Air Force 1 Low G-Dragon Peaceminusone Para-Noise 2.0, beyaz deri saya ve siyah imzalı Swoosh’a sahip. Spor ayakkabının üst kısmı aşınacak ve altında G-Dragon’un özel sanat eserini ortaya çıkaracak şekilde tasarlandı. Sneaker’ın beyaz orta tabanı siyah fırça darbeleriyle vurulurken, dilin tepesindeki siyah papatya çiçekleri benzersiz tasarımı tamamlıyor.

Nike Air Force 1 Low G-Dragon Peaceminusone 25 Kasim’de piyasaya sürülecek ve 1629,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Vizyoner sanatçı G-Dragon, kullandığı yaratıcılık araçlarıyla kendi ütopyasını oluşturmak için yola çıktı. Gizli güçler ütopyasının gerçeğe dönüşmesini engellese de, G-Dragon hayalinin bir gün gerçekleşeceğine dair umudunu koruyor. Eserlerini oluşturmaya devam ettikçe umudu büyüyor ve şimdi de bu umudunu yeni AF1 Low x Peaceminusone modelinin beyaz boya katmanının altında paylaşıyor.

Ayakkabının beyaz boyası zaman içinde silinerek G-Dragon’un eserine inancını temsil eden serbest stildeki tasarımını ortaya çıkarıyor. Ekstra kalın bağcıklara sahip bu AF1 modelinin dil kısmında G-Dragon’un moda markası Peaceminusone’ın logosu, orta tabanında boyanmış çizgiler, taban astarında ise özel bir grafik baskısı bulunuyor.“ nike.com

 

Nike Air Force 1 Low Peaceminusone Para-Noise 2.0 ne zaman satın alabilirim?

Nike Air Force 1 Low G-Dragon Peaceminusone’in resmi çıkış tarihi 25 Kasim 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Air Force 1 Low G-Dragon Peaceminusone nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
25.11.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
25.11.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SNEAKERSNSTUFF
25.11.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak