Jordan 4 Retro University Blue

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

21.04.2021

Fiyat 1.829,90 ₺
Artikelnr.: CT8527-400

Magaza Listesi

Nike ve Jordan Markası, MJ’in dördüncü imza silüetinin en ateşli ve en çok aranan modellerinden birini bu baharda piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Jordan 4 Retro University Blue, güzel mavi süet deri saya, file ağlara ve çimentolu orta tabanlara sahiptir. Siyah vurgular, gri dil etiketi ve yapı boyunca imzalı Jordan logosu, Tar Topuktan ilham alan tasarımı tamamlıyor.

Jordan 4 Retro University Blue 21 Nisan’ta piyasaya sürülecek ve 1829,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

„Markanın öncü kurumlarından biri için üretilen, özel sporcu modelinden ilham alan bu yeni Air Jordan 4 modeli, kaliteli malzemelerle zamana meydan okuyan renk tasarımını bir araya getiriyor. Ayakkabının üst kısmı University Blue renkli gerçek süet deriden, çeyrek paneli ve dilin alt kısmı ise OG fileden üretildi. Markanın geçmişine saygı duruşunda bulunan stil, boydan boya Cement sıçramış boya desenine sahip. Dil kısmında ise Michael Jordan’ın numarası olan 23 yazılı dokuma etiket bulunuyor.“ nike.com

Jordan 4 Retro University Bluene zaman satın alabilirim?

Jordan 4 Retro University Blue’in resmi çıkış tarihi 21 Nisan 2021’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Jordan 4 Retro University Blue satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


NIKE SNKRS
21.04.2021 13:00

Worldwide Shipping
Satin Al

 

END.
21.04.2021
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SNEAKERSNSTUFF
21.04.2021
In-App Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Instagram: stilsokak