Jordan 4 Retro Union Off Noir

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

30.09.2020

Fiyat 2.129,90 ₺
Artikelnr.: DC9533-001

Magaza Listesi

Union LA’nin Jordan Brand ile yaptığı son işbirliğinin yaklaşmakta olan lansmanını merakla bekledik. 29 Ağustos’ta son derece sınırlı miktarlarda çıkacak olan Jordan 4 Retro Union Off Noir, dinamik ikilinin en son ve en büyüğünü temsil ediyor. Kısacası benzersiz olan bu spor ayakkabı, süet, file ve naylon malzemelerin karışımından oluşan siyah, beyaz ve mavi bir sayaya sahiptir. Parlak, kızılötesi vurgular gözlere ve Jordan markalı dil etiketine çarparken, yan panelin üstünde bir „UN / LA“ etiketi ve yaratıcı tasarımın koyu, sararmış orta taban kapağı.

Jordan 4 Retro Union Off Noir 30 Eylül’de piyasaya sürülecek ve 2129,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„UNION LA’in sahibi Chris Gibbs’e göre, basketbol kültürü sokak giyimine doğrudan ve organik bir şekilde etki eder. Bu yüzden, devam eden Jordan x UNION iş birliğinin son turu bu düşünceyi yansıtıyor. Jordan’ın saha dışında yarattığı duyguya odaklanıyor ve reklam, müzik, sokak stili ve birkaç büyülü, rekabet anının tanımladığı 1980’lerin sonu ve 1990’ların başına bütünsel bir şekilde yaklaşmaya devam ediyor.

Air Jordan IV modelini başlangıç noktası olarak alan Gibbs, koleksiyonu anlatırken kumaş ve malzemelere odaklanıyor. Gibbs, „Vizyonumuz süet ve fileyi karıştırmaktı. Bu yüzden doğru malzemeleri bulmak için çok çalıştık.“ diyor ve sözlerine şöyle devam ediyor: „Süetin gerçekten kalın ama yumuşak olmasını istedik. Filenin ise 1980’lerin OG sneaker’larındaki gibi klasik bir file olmasını istiyorduk.“ Sonuç olarak, MJ’in adını taşıyan dördüncü silüeti avangart bir şekilde yenileyen bu model, çığır üstüne çığır açıyor.“ nike.com

 

Jordan 4 Retro Union Off Noir ne zaman satın alabilirim?

Jordan 4 Retro Union Off Noir’in resmi çıkış tarihi 30 Eylül 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Jordan 4 Retro Union Off Noir nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
30.09.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
30.09.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak