Jordan 4 Retro Taupe Haze

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

27.02.2021

Fiyat 1.859,90 ₺
Artikelnr.: DB0732-200

Magaza Listesi

Jordan Brand, yeni yıla ateş gibi giriyor. 27 Şubat’ta piyasaya sürülmesi planlanan Jordan 4 Taupe Haze, altında tamamen farklı bir tasarımın üzerinde yer alan, boz kahverengi bir pus, çatlak görünümlü, yıpranmayan bir üst kısma sahiptir. Siyah detaylar, yelken renginde bir orta taban ve silüet boyunca canlı kızılötesi vurgular, bu benzersiz tasarıma son rötuşları yapıyor.

Jordan 4 Retro Taupe Haze 27 Şubat’ta piyasaya sürülecek ve 1569,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

„Air Jordan 4, 30 yıl önce raflarda yerini aldığı tarihten bu yana hep sevilen bir silüet oldu. Bu toprak tonlu model, tasarıma zengin tonlar ve süet dokular kazandırarak sade ve yepyeni bir görünüm sunuyor. Taupe Haze, Oil Grey ve Off White tonlarının birleşimiyle göz alıcı Infrared vurgular, hem sade hem de canlı bir renk grubu ortaya koyuyor.“ nike.com

Jordan 4 Taupe Haze ne zaman satın alabilirim?

Jordan 4 Retro Taupe Haze’in resmi çıkış tarihi 27 Şubat 2021’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Jordan 4 Retro Taupe Haze nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
27.02.2021 Saat 13:00

Satın al

 

End.
27.02.2021
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SNEAKERSNSTUFF
27.02.2021
In-APP Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Instagram: stilsokak