Jordan 4 Retro Metallic Red

Satışa Sunulma Zamanı: 20.06.2020

Fiyat 1.299,90 ₺

Magaza Listesi

Bazılarınız Nike Jordan 4 Metallic Red ‚yı heyecanla bekliyor. Metalik vurgular bu Jordanı mükemmelleştiriyor! 

Şubat 1989’da Air Jordan 4, zamanının en yenilikçi ve en iyi malzemelerinden geliştirildi. Spor ayakkabı tarihinde sonsuz bir efsane haline geldi ve daha sonra dünya çapında dağıtılan ilk Jordan modeli oldu. Nike Air Jordan 4, 1299,90 TL satış fiyatıyla satışa sunulacak.

„Bu yenilenen retro model, Air Jordan 4’ün zamana meydan okuyan silüetini bir zamanlar Air Jordan 1’i süsleyen tonlardan ilham alan bazı metalik vurgular dışında beyaza boyuyor. Sırçalı deri ve ızgara stilindeki file kombinasyonu ayakkabının üst kısmını kaplarken zikzak deseniyle güven veren kauçuk dış taban, stilin yere sağlam basmasını sağlıyor. Bağcık gözleri, topuk, dil ve tabandaki dikkat çekici University Red vurgular ise tasarımı tamamlıyor.“ nike.com

 

Jordan 4 Retro Metallic Red ne zaman satın alabilirim?

Jordan 4 Retro Metallic Red’in resmi çıkış tarihi 20 Haziran 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Jordan 4 Retro Metallic Red nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike

Nike SNKRS
20.06.2020
Saat: 13:00
Satin Al

 

SNEAKERSNSTUFF
20.06.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

END.
20.06.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

ONE BLOCK DOWN
20.06.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak