Jordan 1 Retro High Zoom “Rage Green”

Satışa Sunulma Zamanı: 20.06.2020

Fiyat 1.199,90 ₺

Magaza Listesi

Jordan 1’deki Zoom serisi ile Jumpman Markası, klasiklerine yeni bir Zoom Air yastıklama sistemi geliştirdi. Bu yıl Jordan bize Zoom Racer Blue’yu getirdi, yepyeni bir renk ile şimdi sıra Jordan 1 Zoom “Rage Green” ‚de.

Spor ayakkabıya, özellikle yeşil tonun bireysel bir görünüm sağladığı siyah-yeşil renk engelleme verildi. Yeşil süet üstte, renkle çok iyi çalışan siyah kenarlı bir gümüş swoosh var. Çarpıcı dikişler hafif yapısız bir görünüm taşır. Sonuç olarak, Rage Green, klasiğe tamamen yeni bir perspektiften bakmanızı sağlar ve tüm retro renk yolundan hoş bir değişikliktir. Jordan 1 Retro High “Rage Green”, 1199,90 TL satış fiyatıyla satışa sunulacak.

„Kendi öncüllerinden ve geleneksel Japon bahçelerinden ilham alan AJ1, geleceğe yön verirken aynı zamanda geçmişi onurlandırıyor. Bilek kısmı ve dikişlerdeki canlı renkler, üst kısımdaki süet malzemeler ve tam boy Zoom Air yastıklama sistemi, sneaker kültürünün bu ünlü stiline modern bir hava ve rahatlık kazandırıyor.“ nike.com

 

Jordan 1 Retro High Zoom “Rage Green” ne zaman satın alabilirim?

Jordan 1 Retro High Zoom “Rage Green”’in resmi çıkış tarihi 20 Haziran 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Jordan 1 Retro High Zoom “Rage Green” nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike

Nike SNKRS
20.06.2020
Saat: 13:00
Satin Al

 

SNEAKERSNSTUFF
20.06.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

END.
20.06.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

ONE BLOCK DOWN
20.06.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak