Jordan 1 Retro High Volt Gold

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

16.01.2021

Fiyat 1.569,90 ₺
Artikelnr.: 555088-118

Magaza Listesi

Jordan Brand, MJ’in ilk imza siluetinin yepyeni bir yorumuyla yeni yıla başlıyor. 16 Ocak’ta çıkacak olan Jordan 1 Retro High White Black Volt University Gold, siyah kaplamalar, volt ayak bilekleri ve altın topuklu beyaz deri bir tabana sahip.Canlı tasarımı tamamlamak için yepyeni beyaz orta taban, sağlam siyah dış tabanın üzerine oturur.

Jordan 1 Retro White Black Volt University Gold 16 Ocak’ta piyasaya sürülecek ve 1569,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Klasik Air Jordan 1’e yeni bir yaklaşım getiren bu modelin tasarımı, kültür dünyasında iz bırakan eski AJ1 renk gruplarından ilham aldı. Dilde bulunan açık köpük ve ters çevrilmiş şeffaf etiket, ayakkabıya yeniden şekillendirilmiş hissi kazandırıyor. Üç tonlu Volt, Sail ve University Gold renk grubu ise zamana meydan okuyan silüte parlaklık ve enerji katıyor.“ nike.com

 

Jordan 1 Retro High Volt Gold ne zaman satın alabilirim?

Jordan 1 Retro High Volt Gold’in resmi çıkış tarihi 16 Ocak 2021’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Jordan 1 Retro High Volt Gold nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
16.01.2021 Saat 13:00

Satın al

 

End.
16.01.2021
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Instagram: stilsokak