Jordan 1 Retro High University Blue

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

04.03.2021

Fiyat 1.569,90 ₺
Artikelnr.: 555088-134

Magaza Listesi

Jordan 1 Retro High University Blue, yılın en çok beklenen Modellerden biridir. Bu spor ayakkabı, canlı mavi yüzeylere ve düz siyah imzalı Swoosh’lara sahip beyaz deri sayaya sahiptir. Beyaz orta taban, görünümü tamamlamak için mavi kauçuk dış tabanın üzerine oturur.

Air Jordan 1 Retro High Universty Blue 04 Mart’ta piyasaya sürülecek ve 1569,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

„Bu Air Jordan 1 modelinde tanıdığın renklerle klasik renk bloklu tasarım öne çıkıyor. Ayakkabının bilek, topuk, burun kısmı ve dış tabanında University Blue renginde gerçek deri bulunuyor. Siyah Swoosh ve bilek kısmı; beyaz çeyrek panel, orta taban, dil ve burun kısmı ile kontrast oluşturuyor. Dil kısmındaki siyah Wings logosu ve University Blue rengindeki logo, modelin sade ve klasik ayrıntılarını tamamlıyor.“ nike.com

Jordan 1 Retro High University Blue ne zaman satın alabilirim?

Jordan 1 Retro High University Blue’in resmi çıkış tarihi 04 Mart 2021’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Jordan 1 Retro High University Blue nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
04.03.2021 Saat 13:00

Satın al

 

END.
06.03.2021
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SIVASDESCALZO
04.03.2021
In-App Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Instagram: stilsokak