Jordan 1 Retro High Satin Snake Chicago (W)

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

06.08.2020

Fiyat 1.199,90 ₺
Artikelnr.: CD0461-601

Magaza Listesi

Jordan 1 Retro High Satin Snake Chicago (W) 6 Ağustos’ta satışa sunulacak. Bu özel kadın AJ 1 perakendecilerin raflarına 1190,90 TL bir etiket fiyatıyla satışa sunulacak.

Air Jordan 1’in „Satin Snake Chicago“ modeli. MJ’nin ilk imza modelinin en son özel kadın versiyonunu temsil ediyor. Bu yaz başlarında, Haziran ayında „Tie Dye“ colorway ilgi gören bir başka kadınlara özel Jordan 1 lansmanı daha gördük. 

6 Ağustos’ta piyasaya sürülecek olan „Satin Snake Chicago“ yinelemesi, Chicago’dan ilham alan Siyah, Beyaz ve Kırmızısı renk şemasıyla geliyor. Yan paneller ve ayak parmağı kutusunda taze beyaz saten, ayakkabı boyunca kırmızı saten tekstüre bindirmelerle birlikte gelir. Son olarak, Siyah saten, Chicago renk modelini tamamlamak ve benzersiz tasarımı bitirmek için ayak bileğine ve imza Swoosh’a vuruyor.

„Air Jordan I, ayakkabıları sonsuza dek değiştirdi. Orijinal „Black Toe“ renk grubu, silüetin kültürel bir ikona dönüşmesinde önemli rol oynadı. 2019’un kadınlara özel lansmanı, yalnızca deri yerine saten malzeme içeren benzer bir modelle ünlü stile atıfta bulundu. Bu yeni stil aynı zamanda hem saten hem de suni yılan derisi içeriyor. Zamana meydan okuyan siyah ve kırmızı renk bloğu, ayakkabının yapısı ve desteği ise değişmedi.“ nike.com

 

Jordan 1 Retro High Satin Snake Chicago (W) ne zaman satın alabilirim?

Jordan 1 Retro High Satin Snake Chicago (W)’in resmi çıkış tarihi 6 Ağustos 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Jordan 1 Retro High Satin Snake Chicago (W) nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike

Nike SNKRS
06.08.2020
Saat: 13:00
Satin Al

 

SNEAKERSNSTUFF
06.08.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

END.
06.08.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

ONE BLOCK DOWN
06.08.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak