Jordan 1 Retro High Rust Shadow

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

25.03.2021

Fiyat 1.569,90 ₺
Artikelnr.: 555088-033

Magaza Listesi

Jordan Markası yaklaşan Jordan 1 Retro High Rust Shadow lansmanı ile MJ’in ilk imza siluetinin yeni bir versiyonunu bize getiriyor. Bu çift gövde boyunca gölge ve bakır yüzeylere sahip siyah deri üst kısım sergiliyor. Taze nane dil etiketi, yelken orta taban ve siyah kauçuk dış taban tasarıma son rötuşları yapar.

Jordan 1 Retro High Rust Shadow 25 Mart’ta piyasaya sürülecek ve 15699,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

„Air Jordan 1, hem basketbol performansına hem de sokak modasına öncülük yapan bir model. Eklektik bir renk tasarımına sahip bu yüksek bilekli modelin silüeti, siyah üzerinde Rust Shadow ve Light Army vurgularla dikkat çekiyor. Sail orta taban ise nötr bir dokunuşla görünümü tamamlıyor“ nike.com

Jordan 1 Retro High Patina ne zaman satın alabilirim?

Jordan 1 Retro High Rust Shadow’in resmi çıkış tarihi 25 Mart 2021’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Jordan 1 Retro High Patina nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


 

END.
25.03.2021
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SIVASDESCALZO
25.03.2021
In-App Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SNEAKERSNSTUFF
25.03.2021
In-App Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Instagram: stilsokak