Jordan 1 Retro High OG Hyper Royal

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

17.04.2021

Fiyat 1.449,90 ₺
Artikelnr.: 555088-402

Magaza Listesi

Nike ve Jordan Markası MJ’in ilk imza siluetinin en son sürümünü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Jordan 1 Retro High OG Hyper Royal, kraliyet mavisi süet yüzeyler ve gri imza Swoosh’lar ile tamamlanan beyaz bir deri tabana sahiptir. Keskin beyaz orta taban, çok beklenen bu renk grubuna son rötuşları yapmak için gri kauçuk dış tabanın üzerine oturur.

Jordan 1 Retro High OG Hyper Royal 17 Nisan’ta piyasaya sürülecek ve 1449,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

„Satışa sunulmasının üzerinden geçen 35 yıldan bu yana Air Jordan 1, hala her estetiğe uyum sağlayabilecek, zamana meydan okuyan, çok yönlü bir tasarım sunuyor. Bu yeni modelin silüeti, sade bir görünüm sunmak için nötr tonlara bürünüyor. Hyper Royal yüzeylerin eşlik ettiği beyaz taban ve Light Smoke Grey vurguları, bu sade paleti daha da ileriye taşıyor.“ nike.com

Jordan 1 Retro High OG Hyper Royal ne zaman satın alabilirim?

Jordan 1 Retro High OG Hyper Royal’in resmi çıkış tarihi 17 Nisan 2021’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Jordan 1 Retro High OG Hyper Royal satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


NIKE SNKRS
17.04.2021 13:00

Worldwide Shipping
Satin Al

 

END.
17.04.2021
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SIVASDESCALZO
17.04.2021
In-App Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SNEAKERSNSTUFF
17.04.2021
In-App Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Instagram: stilsokak