Jordan 1 Retro High Lucky Green (W)

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

15.10.2020

Fiyat 1.349,90 ₺
Artikelnr.: DB4612-300

Magaza Listesi

Jordan Brand, MJ’in ilk imza siluetinin yepyeni bir yorumuyla Sonbahar Kadınları serisine eklenecek. 15 Ekim’de sadece kadın bedenlerinde satışa sunulacak olan Jordan 1 Retro High Lucky Green, canlı yeşil yüzeylerle tamamlanan beyaz deri bir baza sahiptir. Kırmızı vurgular, siyah imzalı Swoosh, ikonik Nike Air dil etiketi ve Celtic’ten ilham alan tabanlık tasarımı tamamlar. 1986 playoffları sırasında Jordan’ın Boston’daki 63 puanlık performansını onurlandıran bu spor ayakkabı, sadece birkaç hafta önce piyasaya sürülen Lucky AJ 13’lere benzer bir renk düzenine sahip.

Jordan 1 Retro High Lucky Green 15 Ekim’de piyasaya sürülecek ve 1349,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„MJ’in 1986 yılında 63 sayı attığı Boston’daki ikonik playoff maçından ilham alan Kadınlar İçin Air Jordan I HI OG, mükemmelliğe değil ilerlemeye odaklanıyor. Ayakkabı, dikişsiz bağcık delikleri ve zengin, gerçek mat Lucky Green derisiyle işlenmemiş gibi duran bir yapıya sahip. Ailenin her üyesine uygun numara seçeneklerine sahip ayakkabıda, eski Boston sahasını hatırlatan, parke zeminden ilham alan bir iç taban da bulunuyor.“ nike.com

 

Jordan 1 Retro High Lucky Green ne zaman satın alabilirim?

Jordan 1 Retro High Lucky Green’in resmi çıkış tarihi 15 Ekim 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Jordan 1  Lucky Green nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
15.10.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
15.10.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

SNEAKERSNSTUFF
15.10.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak