Jordan 1 Retro High J Balvin

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

04.12.2020

Fiyat 1.599,90 ₺
Artikelnr.: DC3481-900

Magaza Listesi

Nike, tüm zamanların en eşsiz ve cesur görünümlü Jordan 1’lerinden birini piyasaya sürmek için Latin sanatçı J Balvin ile zorla katıldı. 5 Aralık’ta çıkması planlanan Jordan 1 Retro High J Balvin, canlı batik renk düzenine sahip katmanlı kanvas saya sahiptir. Balvin’in kendine özgü gülen yüz logosu, dilin üzerinde ve sopanın yan tarafındaki çıkarılabilir cırt bantta bulunabilir. Bu dudak uçuklatan siluet kesinlikle dikkatleri üzerine çekecek ve muhtemelen kolay bir Cop olmayacak – ama endişelenmeyin, We got you!

Jordan 1 Retro High J Balvin 04 Aralik’ta piyasaya sürülecek ve 1599,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„lk kez Amerikan futbolu dünyasının en büyük maçının devre arası performansında duyurulan bu özel AJ1, kullandığı renk, doku ve grafik kombinasyonuyla klasik silüeti Kolombiyalı müzisyen J. Balvin’in imgesinde baştan tasarlıyor.

Kaba işlenmiş yüzeyler, silüetin genellikle canlı duran tasarım çizgilerini bulanıklaştırırken neon tonlardan oluşan spektrum, stile agresif bir enerji kazandırıyor. Kişiselleştirilebilir grafikler (aralarında Balvin’in ünlü gülen yüz grafiği de bulunuyor) dile farklı bir hava katarken ayakkabının iç tabanını ve topuğunu da benzer görseller süslüyor. Uzun zamandır beklenen, bu renkli koleksiyon ürününü al ve kendini müziğin ritmine bırak.“ nike.com

 

Jordan 1 Retro J Balvin ne zaman satın alabilirim?

Jordan 1 Retro High J Balvin’in resmi çıkış tarihi 04 Aralik 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Jordan 1 Retro High J Balvin nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
04.12.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
08.12.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak