Jordan 1 Retro High Dark Mocha

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

19.12.2020

Fiyat 1.349,90 ₺
Artikelnr.: 555088-105

Magaza Listesi

İyi haber spor ayakkabı hayranları – 2020’nin en çok beklenen Jordan damlalarından biri nihayet gelmek üzere. 31 Ekim’de piyasaya sürülecek olan Jordan 1 Retro High Dark Mocha, MJ’in ilk imza siluetinin en son ve en büyük yorumunu temsil ediyor. Spor ayakkabı, siyah ve kahverengi nubuk kaplamalarla birbirine bağlanmış kırık beyaz, yelken deri tabanına sahiptir. Koyu moka topuklu ayakkabılar, sağlam siyah imzalı Swoosh’lar ve ayakkabının yan tarafındaki ikonik Jordan kanadı logosu, bu inanılmaz derecede abartılı, klasik görünümlü tasarıma son rötuşları yapıyor.

Jordan 1 Retro High Dark Mocha 19 Aralik’ta piyasaya sürülecek ve 1349,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Bu OG AJ1 modeli, tanıdık bir renk tasarımı olan Dark Mocha’ya yeni bir yaklaşım getiriyor. Jordan markasıyla zengin bir geçmişe sahip canlı Mocha renk blokları, yumuşak nubuk deri üzerinde bu OG silüete sade bir görünüm kazandırıyor.“ nike.com

 

Jordan 1 High Dark Mocha ne zaman satın alabilirim?

Jordan 1 Retro High Dark Mocha’in resmi çıkış tarihi 19 Aralik 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Jordan 1 Retro High Dark Mocha nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
19.12.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
19.12.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Instagram: stilsokak