Converse x Fear of God Skid Grip Hi

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

27.08.2020

Fiyat 999,00 ₺
Artikelnr.: 169888C

Magaza Listesi

Converse klasik Skid Grip modelinin en son işbirliğinde Fear of God Essentials ile güçlerini birleştirdi. 27 Ağustos’ta sınırlı sayıda gelecek olan Converse x Fear of God Skid Grip Hi, mavi, pembe, mor ve diğer tonlara sahip üst kısmı için inanılmaz derecede benzersiz ve parlak, çok renkli bir grafik tuvale sahiptir. Yeni bir çift beyaz bağcık, düz beyaz kauçuk dış taban ve ayak bileklerinde ortak markalama tasarımı tamamlar.

Converse x Fear of God Skid Grip Hi 27 Ağustos’ta piyasaya sürülecek ve $120 perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

Converse x Fear of God ne zaman satın alabilirim?

Converse x Fear of God’in resmi çıkış tarihi 27 Ağustos 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Converse x Fear of God nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında END. ve Titolo bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


 

 

End.
27.08.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

Titolo
27.08.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak