Air Jordan 6 Retro DMP

Air Jordan 6 Retro DMP

Release 18 .04.2020

Fiyat 1.699,90 ₺
Artikelnr.: CT4954-007

Magaza Listesi

Önümüzdeki birkaç hafta içinde, yeni Nike Air Jordan 6 Retro DMP mağazalarda mevcut olacaktır. Orijinal Defining Moments Paketi, 1990’larda Chicago Bulls ile Michael Jordan’ın Üçüncü şampiyonasına bir saygı ifadesi olarak 2006 yılında tanıtıldı. Siluet lüks spor otomobille dayanmaktadır. Jordan 6 DMP, altın detaylara sahip siyah bir nubuk süet üst kısımdan oluşur ve Ayakkabının topuğu, dil kısmı ve orta tabanındaki altın rengi vurgular. 1990 yılındaTinker Hatfield tarafından tasarlanmıştı. Bunun oldukça sınırlı bir Drop olmasını bekleyiyoruz, bu nedenle tüm çekilişlere katılın.

Air Jordan 6 Retro ne zaman satın alabilirim?

Jordan 6 DMP, 2006 yılında „Defining Moments Pack“ ilkinin bir parçası olarak piyasaya sürüldü ve Şimdi geri dönüyor. 2006’dan şimdiye kadar çok zaman geçti, bu yüzden bu ayakkabıyı tekrar görmek çok hoş.

Nike Air Jordan 6 Retro DMP’in resmi çıkış tarih 18 Nisan 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

 

Nike Air Jordan 6 Retro DMP nereden satın alabilirim?

Nike SNKRS web ve seçili Nike Retail Mağazalarında satişa sunulmasını bekliyoruz. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


 

 

Nike

Nike SNKRS
18.04.2020
Satin Al

SNEAKS UP
Yakinda
Satin Al

 

END.
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın! 

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!