Air Jordan 4 SE Sashiko

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

05.12.2020

Fiyat 1.919,90 ₺
Artikelnr.: CW0898-400

Magaza Listesi

Jordan Brand’in MJ’in dördüncü imza silueti üzerine yaptığı son görüş, Japonya’dan ilham alan bir tasarım muamelesi alacak. 5 Aralık’ta çıkması planlanan Air Jordan 4 SE Sashiko, derin bir okyanus ve yelken renk düzenine sahip olup, Japon motifleri ve tüm yapısında çeşitli soyut tasarımlara sahip patchwork bir üst kısma sahiptir. Yelken renginde bir orta taban, yıldız tasarımını tamamlamak için yarı saydam bir dış tabanın üzerine oturur.

Air Jordan 4 SE Sashiko 05 Aralik’ta piyasaya sürülecek ve 929,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Kanvas ve fitilli malzemeleri, yamayı andıran kapitone benzeri tasarımda bir araya getiren bu Air Jordan IV modeli, Japon işçiliği ve tasarımından ilham alan güzel baskılar ve dokularla bezendi. Asimetrik tasarıma Deep Ocean Blue tonları hakimken Sail ve Fire Red vurgular dikkat çekiyor.“ nike.com

 

Air Jordan 4 SE Sashiko ne zaman satın alabilirim?

Air Jordan 4 SE Sashiko’in resmi çıkış tarihi 05 Aralik 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Air Jordan 4 SE Sashiko nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
05.12.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
05.12.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak