Air Jordan 3 Retro Fragment

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

28.10.2020

Fiyat 1.629,90 ₺
Artikelnr.: DA3595-100

Magaza Listesi

Michael Jordan’ın üçüncü imza siluetinin en son yinelemesi, Fragment tasarımıyla son derece imrenilen bir işbirliği biçiminde geliyor. 28 Ekim’de sınırlı sayıda satışa sunulacak olan Jordan 3 Retro Fragment, siyah detaylar ve spor ayakkabı boyunca düz siyah deri kaplamalarla vurgulanan taze beyaz deri tabana sahiptir. „AIR“ markalı yarı saydam, ortak markalı topuklu ayakkabılar ve taze beyaz kauçuk dış taban, bu muhteşem tasarıma son rötuşları yapıyor.

Air Jordan 3 Retro Fragment 28 Ekim’de piyasaya sürülecek ve 1.629,90 ₺ perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

„Kendisini „kültürel DJ“ olarak tanımlayan Hiroshi Fujiwara, birçok önemli işe imza attı. Bunlardan biri de sokak giyiminin bugünkü halini almasında oynadığı büyük rol oldu. Yaptığı işlerle saygı toplamaya devam eden Fujiwara’nın bu yeni iş birliği, büyük beğeni toplayan 2014 tarihli AJ1 iş birliğinin ardından Jordan markası ile birlikte yaptığı çalışmaların ikinci bölümü olma özelliği taşıyor.

İki başka ayakkabı ve bir giysi koleksiyonunun yanında sunulan bu AJ3, Fujiwara’nın ayrıntılara verdiği önemi en sevilen Jordan silüetlerinden birine uygulayarak Fragment x Jordan iş birliğini tamamlıyor. Siyah beyaz „orca“ renk tasarımı eski Nike çalışmalarını hatırlatırken orta tabana açık halde yazılmış SKU, sokak giyiminin sanat ve iş yönleri arasında bağ kuruyor. Orta tabanın yukarısında ve topuktaki şeffaf Jordan logosunun altında görünen damgalanmış Fragment logosu ise güzel ama sade bir etki bırakıyor.“ nike.com

 

Air Jordan 3 Retro Fragment ne zaman satın alabilirim?

Air Jordan 3 Retro Fragment’in resmi çıkış tarihi 28 Ekim 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Air Jordan 3 Retro Fragment nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


Nike SNKRS
28.10.2020 Saat 13:00

Satın al

 

End.
28.10.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak