Air Jordan 11 Low Concord Bred

Release 23.05.2020

Fiyat 1.199,90 ₺
Artikelnr.: AV2187-160

Magaza Listesi

Nike Air Jordan 11 Low Concord Bred geri dönüyor! Bu zamansız model ve klasik renkleri ile iyi biliniyor. Tinker Hatfield, AİR Jordan XI ile sınırları zorlanmak istedi ve benzersiz bir lüks dokunuş ve  etkileyici performans için karbon fiber tabanlar kullandı. Yeni tasarım, ilk kez Michael Jordan’ın emeklisinden geri döndüğünde piyasaya çıktı ve ligin geri kalan takımlara mekanın sahibi geri döndüğünü açıkladı. 

Air Jordan 11 Low Concord Bred 1.199,90 ₺ bir Fiyat ile 23 Mayıs’da 2020 satışa sunulucak.

 

„Yeniden tasarlanan bu AJ11, modelin efsanevi 1996 sezonunda tüm zamanların en iyi oyuncusu tarafından giyilen iki renk grubunu onurlandırıyor: Üst kısımda AJ11 „Concord“ ve dış tabanda „Bred“ tasarımı göze çarpıyor. Bu karma Gym Red renk grubu yeni bir stil sunarken Low 11 modelinin ayrıntıları OG tasarımına sadık kalıyor. İdeal uyum ve yapı sunan şeffaf dış taban, karbon fiber plaka ve kalıplı taban astarının yanı sıra ayakkabının ambalajı bile o efsanevi sezonda MJ tarafından giyilen orijinal AJ11 modeliyle aynı özellikleri taşıyor. Geçmişi onurlandırmanın en iyi yolu onu hep yeni kılmaktır.“ nike.com

 

Air Jordan 11 ne zaman satın alabilirim?

Air Jordan 11 Low Concord Bred’in resmi çıkış tarihi 23 Mayıs 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

 

Air Jordan 11 Low Concord Bred nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


 

Nike

Nike SNKRS
09.05.2020
Satin Al

 

END.
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak