Air Jordan 1 Retro High White Royal

Release 09.05.2020

Fiyat 999,90 ₺
Artikelnr.: 555088-041

Magaza Listesi

2014 Air Jordan „Fragment“ ile çarpıcı bir benzerlik gösteren, Air Jordan 1 White Royal 9 Mayıs’ta  satışa sunulacak. Siyah Swoosh, beyaz deriden yapılmış yan panellerden belirgin bir kontrast oluşturur. Zarif beyaz tutulmuş zamansız Jordan Wings logosu, tüm zamanların en iyi oyuncusu için bir övgü olarak öne çıkıyor.

Bu Jordan alternatif olarak  „Game Royal“ adlandırılan  Sneaker 999,90 ile satişa sunulacak. Bunun oldukça sınırlı bir Drop olmasını bekleyiyoruz, bu nedenle tüm çekilişlere katılın.

 

„OG Black Royal renk grubuna saygı duruşunda bulunan bu AJ1 White Royal, klasik modele parlak bir yaklaşım getiriyor. Yan paneldeki beyaz deriyle desteklenen siyah Swoosh hemen tanınırken zamana meydan okuyan üst kısımdaki beyaz renkli Wings logosu, tüm zamanların en iyi oyuncusuna saygı duruşunda bulunuyor.“ nike.com

 

Air Jordan 1 White Royal ne zaman satın alabilirim?

Air Jordan 1 Retro High White Royal’in resmi çıkış tarihi 09 Mayıs 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

 

Air Jordan 1 Retro High White Royal nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


 

Nike

Nike SNKRS
09.05.2020
Satin Al

 

END.
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

ONE BLOCK DOWN
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

SNEAKERSNSTUFF
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak