Air Jordan 1 Retro High Tie Dye WMNS

Release 11.06.2020

Fiyat 999,90 ₺
Artikelnr.: CD0461-100

Magaza Listesi

Bir ilke imza atıyoruz! 1985 yılında Air Jordan 1, zamanının en yenilikçi ve en iyi malzemelerinden geliştirildi. Air Jordan serisi yıllar içinde gelişse bile, spor ayakkabı tarihinde sonsuz bir efsane haline geldi. Şimdi, otuz yıldan fazla bir süre sonra, Air Jordan 1 hala klasik Nike Air yastıklamasıyla en modern gereksinimleri karşılıyor. Air Jordan 1 Retro High Tie Dye WMNS oldukça sınırlı bir Drop olmasını bekleyiyoruz, bu nedenle tüm çekilişlere katılın.

 

„Bugüne kadar hiç batik boyalı deriden üretilen bir yüksek bilekli OG görmemişsindir, çünkü hiç yapılmadı. Bu model bir ilk. Daha önce deri Jordan’larda hiç kullanılmamış bir boyama işlemi kullanan bu kaliteli deri OG modelin zengin renk grubu, Aurora ve Siyah tonlarını birleştirerek yüksek bilekli OG ayakkabıların neşeli tarafını gösteriyor.“ nike.com

 

Air Jordan 1 Retro High WMNS ne zaman satın alabilirim?

Air Jordan 1 Retro High Tie Dye´in resmi çıkış tarihi 11 Haziran 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

 

Air Jordan 1 Retro High Tie Dye WMNS nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında Nike SNKRS Web bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


 

Nike

Nike SNKRS
11.06.2020
Satin Al

 

SNEAKERSNSTUFF
11.06.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

END.
11.06.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

NAKED
11.06.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak